Матвієнко Ніна Митрофанівна

Неділя, 20.08.2017, 03:54

Вітаю Вас Гість Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 »
Показано 16-30 з 44 повідомлень
29. Sergey Lin [sserlyn]   (24.04.2015 22:04) E-mail
Уважаемая Нина Митрофановна! Есть для Вас интересное творческое предложение! Суть объясню при личной переписке. Мой e-mail     sserlyn@mail.ru         Спасибо.

28. Татьяна Киселёва [tkys]   (26.03.2015 13:43)
Добрый день Нина. Это Наталья Дулина из Днепропетровска отправляет Вам письмо через Вашего антрипринера (Белоус В.М.).  Я Вам отправляла текст песни " Молитва". получили ли Вы ее?

27. Ирина Хабаровская [leoogon]   (19.02.2015 17:47) E-mail
Нина Митрофановна, Светлый, Мудрый, Богом одаренный Человек! Благодарна Вам за Вашу смелость и истинный патриотизм! За Ваше творчество - источник Благости и Радости. Спасибо за высокодуховную песню "Квітка Душа" - песню-молитву, с которой Душа дотягивается до Бога, которая помогает останавливать войну и те беспредел и безумие, пропитавшие нашу родную благодатную землю-матушку слезами и кровью, и которая, верю, поможет возродить духовность нашего народа. Спасибо Вам! Низкий поклон.

+1   Спам
26. Светлана Фролова [украиночка]   (12.02.2015 22:26) E-mail
РОДНАЯ МОЯ, НИНА МИТРОФАНОВНА! Пусть боженька хранит и бережет Вас! СЛУШАЮ ВАШИ ПЕСНИ,ВАШИ ИНТЕРВЬЮ И ВОСХИЩАЮСЬ ВАМИ!ЕСЛИ БЫ У МЕНЯ СПРОСИЛИ,КАК ВЫГЛЯДИТ В ЧЕЛОВЕЧЕСКОМ ОБЛИКЕ УКРАИНА? НЕ ЗАДУМЫВАЯСЬ ОТВЕТИЛА БЫ= "НИНА МАТВИЕНКО"!  ВЫ НАША ДУША,ЧЕСТЬ,ГОРДОСТЬ,СЛАВА,ВДОХНОВЕНИЕ!ОСОБЕННО СЕЙЧАС,КОГДА ПРОЛИВАЕТСЯ КРОВЬ!ЧТО ДЕЛАТЬ?КАК ПОМОЧЬ?КАК СПАСТИ НАРОД ОТ БРАТОУБИЙСТВЕННОЙ ВОЙНЫ?МИЛАЯ НАША,ВЫ ДАЁТЕ СТОЛЬКО НАДЕЖДЫ,СТОЛЬКО СИЛЫ ДУХА! ПРЕКЛОНЯЮСЬ ПЕРЕД ВАМИ И БЛАГОДАРЮ.

+1   Спам
25. Дмитрий Маляр [Malyar27]   (09.02.2015 18:21) E-mail
Бетон зламали і гинуть браття,
Але незламаними йдуть на небеса.
Вони із Киева, зі Львова, з Прикарпаття.
Аеропорт їх пам"ятає голоса.

Вони як скелі, до останнього стояли.
Бо був наказ тримати термінал.
Стояли, доки небеса не впали.
І їх Господь до себе не забрав.

Вони пішли, та нам вони лишили,
Такий старий козацький заповіт,
Любіть країну так, як ми любили.
Не зраджуйте країну, нi на мить!

+1   Спам
24. Дмитрий Маляр [Malyar27]   (09.02.2015 18:20) E-mail
Здравствуйте, меня зовут Дмитрий Маляр, Я волонтер, пишу стихи про Украину и АТО,  хотелось бы что бы Вы их прочитали.

У Святвечір, я біля ікони,
У сльозах Божу Матір прошу.
Хай мій син не загине ніколи.
Краще я хай цей світ залишу.

Поможи ти нам Матінко Божа
Як найшвидше побачить синів.
Жити з біллю у серці не можна
Відведи від синів ворогів.

Вірю Матінко Божа, ти зможеш,
Знаєш ти, як втрачати дитя.
А тому нам усім допоможеш
Бо без них нам не буде життя.

У Святвечір, я біля ікони,
У сльозах Божу Матір прошу.
Хай мій син не загине ніколи.
Краще я хай цей світ залишу.

------------------------------------------------------------

+1   Спам
23. Наталья Влизько [nataliavlizko]   (05.02.2015 16:40) E-mail
НИНА МАТВЕЕВНА,добрый день .Я жительница (Горловки  ) Донбасса всегда очень любила Ваши песни ,Ваш голос ,очень уважала лично Вас .После просмотра теле-моста  Донецк -Киев я просто не знаю как выразить свою благодарность ,жить в Киеве и жить в Донецке -это небо и земля .Нас не слышат и не видят ,лишили средств на существование,бомбят день и ночь .Сколько-же ещё пришлют детей сюда в ад на смерть ???Укр.СМИ молчат сколько убивают в день простых солдатиков ,а мы видим камазы наваленые трупами ,едущие. в Краматорск ,сердце рвётся  ,можно сойти с ума .Вас ,может быть услышат женщины Украины ,нас не слышат .Не знаю будете Вы читать моё письмо или нет ,но хочется надеяться Интернет кишит видео и фото убитых деточек и женщин ,стариков ,спаленных ,разбитых храмов ,разве могут наши мужчины (шахтёры )сами по своим домам стрелять !Наёмники богатеют ,а наша страна нищает ,ПОМОГИТЕ ,откройте глаза нашим женщинам из ВР.Спасибо ,что уделили мне время.

22. Катюшка Kaulitz [маньячка]   (21.01.2015 15:24) E-mail
Доброго дня Вам. Дивилась як Ви, Ніна Митрофанівна , були почесним  незалежним експертом та почесним гостем Почторг, який проводив акцію.  Скажіть, будь ласка, всім людям чому завжди всюди брехня. Мій знайомий виграв  грошовий приз  в розмірі 50 тисяч, тоді хочу спитати чому на руки він отримав тільки 14тисяч, гроші жюрі поділило. А ми так любимо Україну, а дуримо самих бідних . Чекаю відповіді. Учасникам задають питання або ви погоджуетесь, або взагалі не отримаете. З повагою Наталія.

21. Юрій Богатчук [хімік]   (26.12.2014 16:20) E-mail
Шановна Ніно Митрофанівно! Пише Вам Ваш земляк із Житомирщини Брусилівського району. Зовуть мене Юрій Богатчук. На Вашому концерті, який відбувся в КПІ 24-го листопада і від якого у захаті (Слава Вам і Вашому тріо "Золоті ключі"!!!) я мав зухвальство подарувати Вам свою книжечку-поему "Голгофа". Вона змогла вийти в світ  тільки завдяки багатьом добрим людям, яким я безконечно вдячний і за ілюстрації,  і за передмову, i за редагування, макет та видання, і за пожертви на видання. Я нею не торгую, просто роздаю друзям, родичам та добрим людям. Пані Ніно, Ви вже вибачте, будь-ласка, за надокучливість, але як би Ви знали, як мені аж надважливо було б почути і Вашу думку про мою "Голгофу". Розумію, що у післяконцертній метушні маленька книжечка могла і загубитися - не без того..Та як би воно там не було і склалося ситуаційно, я просив би Вас відгунутися на це моє велике і недосить тактовнене послання.  Низько вклоняюся Вам і Вашому таланту.

+3   Спам
20. Vladimir Tkachenko [vtwincha21]   (09.12.2014 10:40) E-mail
Уважаемая Нина Митрофановна, доброго Вам здоровья!
Всегда уважал Ваш талант и самобытность, а теперь, когда тяжкие испытания, павшие на плечи нашего народа, показали истинное лицо всех и каждого, я преклоняюсь не только пред Вашим уникальным талантом, но и низко кланяюсь Вашей гражданской позиции.
Грешным делом решил, что не осталось среди моих сограждан думающих, адекватных людей. Отрадно узнать, что истинные украинцы все же есть во взбесившейся и обезумевшей массе псевдопатриотов.
Дай Вам Бог здоровья и сил пережить эти бесовские потрясения и обрести душевный покой и заслуженное благополучие.

0  
19. [ktetryev]   (08.11.2014 21:28)
Студія звукозапису - аранжування, запис вокалу, зведення, мастеринг.

Студія звукозапису STUDIO MASTER надає великий вибір послуг
в сфері аудіо та відео виробництва.
Ми працюємо у всіх стилях і напрямах, проводимо навчання звукозапису.
Співпрацюємо з багатьма музикантами, поетами і композиторами.
Офіційний сайт: www.studiomaster.kiev.ua

+1   Спам
18. andre gol [andre]   (08.11.2014 02:01) E-mail
Шановна Ніна Митрофанівна. Я дякую Богові що Ви народились у нас, на нашій Україні. Дякую Богові що Ви маєте бажання тішити нас своїм голосом, своїм співом. Від Ваших пісень душа відлітає десь далеко-далеко, у той незвіданий край нашого минулого, коли наші бабусі співали вечорами у садках або прополюючи буряки на полях. Живіть довго, будьте здорові, ростіть та навчайте онуків. Хай Вам в усьому допомагає Бог. Низький Вам уклін. З повагою, Андрій.

17. Инга Иванова [zirochka]   (15.07.2014 09:51) E-mail
Утром, 15 июля 2014, на Радио Эра FM прозвучало интервью с Ниной Митрофановной. Мне удалось прослушать только часть . Можно ли где-то это
интервью прослушать в записи....(или прочесть). На сайте http://www.eramedia.com.ua/  его (интервью) не обнаружила. Буду благодарна за подсказку.

+1   Спам
16. Костянтин Ковальов [Ковальов]   (24.06.2014 22:45) E-mail
Як добре що ви е у нашого народу!!!!!!!!!!!!!!
Живіть довго і веруйте!!!!!!!

+1   Спам
15. Валерій Солонець [Irbis]   (05.03.2014 21:14) E-mail
Шановна Ніна Митрофанівно! Знаючи,що Ви дуже тепло висловлювались на адресу талановитого аккордиониста Ігора Завадского, безвинно
заарештованого та посадженого за грати завистником-"коллегой" з ПР,
звертаємось до Вас з великим проханням  звернутись до Мінкульту, відомоЇ
украЇнськоЇ інтелегенціЇ  про перегляд сфабрикованоЇ від початку до
кінця справи по звинуваченню Ігора Завадського, та проханням про його
звільнення.
Дуже надіємось, що до думки такоЇ шановноЇ людини як Ви, прислухається нова влада та нові незакоррумповані судді та прокурори.
Чекаєм на краще з пошаною і надією.

1-15 16-30 31-44

Залишати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі
[Реєстрація · Вхід]Студия звукозаписи;   Звукозапись на выезде; Запись и обработка вокалаАранжировка, сведение, мастеринг; Песня в подарок; Подарочный сертификат на запись песни; Наши аудио работыОбучение кубейс; Видео продакшнТамада на свадьбу; Автор-исполнительЦены и услуги; Наши контакты; Свадебный фотограф Киев; Фотограф Киев;